Forum Forum Maniaków ASG z Gliwic i Okolic Strona Główna  
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 [ARCH] 17.06.2006 Wiadukty Czechowice, operacja "Bij Ni Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poll :: Będziesz ?

Tak na 100%
60%
 60%  [ 12 ]
Na 99%
40%
 40%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 20


Autor Wiadomość
Krulik
1 BDSZ



Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 538 Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 21:15, 11 Cze 2006 Powrót do góry

Witam, chce zaproponować strzelnakę na nowym terenie którego większość z was nie zna. Mianowicie są to przez niektórych znane WIADUKTY, leżą pomiędzy Pyskowicami a Czechowicami. Teren przystosowany na strzelankę raczej o niewielkiej ilości osób chociaż ile się zgłosi to się już potem będę martwił co z tym zrobić Smile. Do terenu trzeba dojść jakieś 20 minut z Czechowic, ale naprawdę warto. Auta będą mogły podjechać jakieś 300m od terenu Smile. Ogólnie zapraszam wszystkich na tą strzelnakę w dniu: 17.06.2006 Zbiórka o godzinie: 9.30 w Czechowicach przedstawienie scenariusza około godziny 10.00 (w zależności jak osoby się będą zjeżdżać). Scenariusz jest następujący:

SCENARIUSZ I
Niemieckie siły zbrojne zaatakowały stacje kontroli nowoczesnego satelity, wiąże się z tym ogromne niebezpieczeństwo zagrożenia życia ponieważ jakiś palant wymyślił nowa broń masowej zagłady.

CELE DLA JEDNOSTEK POLSKICH:
Celem misji jest znalezienie tego miejsca z małą podpowiedzią oraz na miejscu zdetonowanie ładunku na znak przejęcia. Uwaga! Ładunek można będzie zdetonować dopiero wtedy, gdy nie będzie ostrzału ze strony Niemieckiej!

CELE DLA JEDNOSTEK NIEMIECKICH:
Niedopuszczenie do opanowania stacji kontroli satelity.

SCENARIUSZ II
Niemieccy żołnierze opanowali most łączący dwa bardzo ważne dla oddziałów Polskich punkty. Podłożyli oni tam ładunki wybuchowe zarówno pod mostem jak i na nim.

CELE JEDNOSTEK POLKSKICH:
Opanowanie mostu przed wybuchem ładunków, oraz zabezpieczenie obydwu punktów, które są tak ważne.

CELE JEDNOSTEK NIEMIECKICH:
Podłożenie ładunku, utrzymanie, co najmniej jednego punktu do czasu wybuchu.

A więc: miejsce zbiórki jest w Czechowicach o godzinie 9.30 Przy sklepie z częściami do ciężarówek. Dojazd autobusami PKS wszystkimi, które jadą prze Pyskowice. Lub linią 71 autobus ten jedzie o godzinie 9.15 Z Gliwic.

Proszę nie pisać postów bezsensownych.

P.S. Niema ograniczenia wiekowego, ale jeśli ktoś nowy by chciał wpaść to proszę o dostarczenie zgody od rodziców.

Pozdro.
Krulik.
[link widoczny dla zalogowanych]

Dojazd ten sam co do Pyskowic tylko zatrzymujemy się wioche wcześniej pod sklepem Smile (trudno go niezauważyćWink ).
Rozkład PKS na stronie [link widoczny dla zalogowanych] prosiłbym o zjawienie się tym 9.00 z Gliwic.
Lub PKM numer 71 o godzinie 9.15


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Krulik dnia Śro 16:32, 14 Cze 2006, w całości zmieniany 4 razy
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Nie 21:47, 11 Cze 2006 Powrót do góry

Wstawię się Smile
Gość






PostWysłany: Nie 22:10, 11 Cze 2006 Powrót do góry

Dobra panowie, czas zacząc kopac wam dupska :]
Puciek reaktywacja - bede Very Happy
homik




Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 262 Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: niejakie pyskowice

PostWysłany: Nie 22:36, 11 Cze 2006 Powrót do góry

dt sie zjawi.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Pon 0:44, 12 Cze 2006 Powrót do góry

KRim sie wstawi, Puciek masz dalej tyle kulek co kiedys na RADARACH Very Happy ??
Gość






PostWysłany: Pon 0:48, 12 Cze 2006 Powrót do góry

Prawodpodobnie :]
Gość






PostWysłany: Pon 1:13, 12 Cze 2006 Powrót do góry

Witam... KRULIK mam prośbe czy możesz podać gdzie mniej więcej znajduje się ten sklep albo jak tam dojechac samochodem?? Bo wiesz inni jeszcze nie byli tam. Dlatego fajnie jakby na google albo przynajmniej opisac jak dojechać samochodem i jak PKS dla innych osób. Jak bedzie wszystko ok to POJAWIE SIE Wink
Krulik
1 BDSZ



Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 538 Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 9:26, 12 Cze 2006 Powrót do góry

Dla Ciebie wszystko Smile spojrz na pierwszy post Smile


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Krulik dnia Pon 15:25, 12 Cze 2006, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Pon 15:08, 12 Cze 2006 Powrót do góry

Krulik przyjade na rowerach z kilkoma osobami, czy jest możliwość zostawienia rowerów na twojej posesji??
Krulik
1 BDSZ



Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 538 Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 15:13, 12 Cze 2006 Powrót do góry

Na mojej nie bo niebedziemy sie wracac ale na teren mozna dojechac rowerami Smile


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Pon 15:14, 12 Cze 2006 Powrót do góry

Spoko no to będziemy czekać pod tym sklepem z cześciami a rowery gdzieś się przypnie.
Gość






PostWysłany: Pon 19:02, 12 Cze 2006 Powrót do góry

hmmm... zastanawiam sie czy na tym przystanku czasem nie ma sklepu spozywczego ?? hmm i czy czasem to nie taka mala zajezdnia ? jesli ktos jedzie z gliwic z placu piastow to czy moge prosic o kontakt 1245545 na gg zeby sie ugadac zeby razem jechac Smile?
Gość






PostWysłany: Pon 19:25, 12 Cze 2006 Powrót do góry

Witam Wszystkich! Smile Czy mógłbym się zjawić na tej strzelance (byłaby by to moja pierwsza w życiu Smile )? Byłbym razem z KRimem, tylko jest jeden problemik mam 15 lat jednak miałbym zgodę od rodziców. Niestety jak narazie posiadam jedynie broń (famasa, tego z airsoftguns). A więc moje pytanie: Czy mógłbym się z Wami strzelać? Jakby ktoś posiadał jescze jakiś stary mundur i zgodził się go wypożyczyć na jeden raz to byłbym bardzo szczęśliwy...
Gość






PostWysłany: Pon 20:31, 12 Cze 2006 Powrót do góry

hmm zapoznaj sie z regulaminem i sam sobie odpowiedz, jesli spelniasz warunki to witamy na pokladzie Razz
http://www.asggliwice.fora.pl/viewtopic.php?t=24
Co do moro to nie sadze acz kolwiek Razz
Gość






PostWysłany: Pon 20:40, 12 Cze 2006 Powrót do góry

Cóż czytałem to już pare razy i troche mnie przeraża to co jest na czerwono Sad. Jak już pisałem 15 lat ale mam nadzieje że nie będzie problemu, gdzie mogę znaleźć wzór zgody dla rodziców bo ten link na forum (Alien chyba podawał to coś nie działa..)?
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie GMT + 4.5 Godziny