Forum Forum Maniaków ASG z Gliwic i Okolic Strona Główna  
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 REGULAMIN - tego każdy użytkownik powinien się trzymać :) Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
RED
1 BDSZ



Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 2022 Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 22 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw 4:21, 03 Lis 2005 Powrót do góry

Regulamin forum asggliwice.fora.pl

Jako, że wszędzie na necie, na forach istnieją ogólne zasady, którymi każdy się kieruje aby ułatwić życie innym i sobie to tu przybliżę parę z nich, ponieważ w ciągu istnienia tego forum dopiero koło tygodnia musiałem już kopiować/ przesuwać/ usuwać około paru dziesięciu postów a naprawdę robił się burdel, tak jakby ludzie myśleli, że na tym forum można pisać z pominięciem ogólno przyjętych zasad. Napiszę więc parę wg mnie najważniejszych w prosty i łatwy do zrozumienia sposób Wink :
1 - Proszę o pisanie z użyciem polskich znaków i przestrzeganiu ortografii a przynajmniej o staranie się pisać wyraźnie i bez zamieniania literek. Może i to nie jest ważne ale dziwnie świadczy o użytkowniku jak już w samym temacie poprzestawiał literki i zrobił parę byków. (Słownik w Wordzie nie boli Wink ).
2 - Proszę o wstawianie tematów w odpowiednich działach. Na razie jest ich AŻ 6 więc nie rozumiem jak można się pomylić i wstawić nie tam gdzie trzeba Wink.
3 - Proszę o pisanie postów w odpowiednim temacie, a jeżeli takowego nie ma, to o jego założenie, zamiast pisania offtopic w innym. Proszę też o pisanie sensownych rzeczy. Tematy w stylu "a może jutro zjem sobie bułkę" zostaną odpowiednio zablokowane a po paru dniach usunięte .
4 - W dziale „strzelanki” w odpowiednim temacie o jakiejś strzelance proszę o zgłaszanie swojej obecności jeżeli wiesz, że na pewno będziesz mógł przyjechać. A fakt, że nie możesz pozostaw sobie Smile. Proszę także o podarowanie sobie postów w stylu „może wpadnę”, „zobaczę”, „postaram się” „jak mi się zechce”, bo tak naprawdę nikogo to nie obchodzi, że Tobie może się zachce ruszyć dupę i w wielkiej okazałości zjawić się na strzelance Wink.
5 - Jeżeli wypowiadałeś się już w jakimś temacie i chcesz dodać coś do swojego poprzedniego postu (a nie jest to jakaś bardzo ważna informacja o której każdy musi wiedzieć Wink ) to nie twórz nowego tylko edytuj ten poprzedni post.

Te kilka zasad proszę przestrzegać, wtedy po prostu nie będzie się robił burdel i będzie wszystko bardziej czytelne i cacy Wink.

Ps. Ten regulamin nie jest stworzony z myślą, żeby uprzykrzać użytkownikom życie, tylko żeby przez przestrzeganie powyższych punktów zachować odpowiedni stopień „czystości” informacji, jej sensowności, przydatności i przejrzystości ( bez zbędnych postów tworzących niezliczoną ilość stron, przez które trzeba się potem przebijać aby dotrzeć do informacji, które poszukujemy).

Za nie przestrzeganie regulaminu dostawać będziecie ostrzeżenia. 3 ostrzeżenia = ban. Następne przewinienie karane będzie dożywotnim uniemożliwieniem korzystania z forum.

Pozdrawiamy.


Post został pochwalony 1 raz

Ostatnio zmieniony przez RED dnia Wto 1:31, 04 Paź 2011, w całości zmieniany 6 razy
Zobacz profil autora
Asik




Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 1 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gliwice/Sośnica

PostWysłany: Pon 15:43, 27 Sty 2014 Powrót do góry

Siema mam pytanie bo chciał bym brać udział w strzelankach lecz mam 12lat muszę mieć 16-17lat czy tylko potrzebuję zgodę rodziców ?

MODERATOR:
[link widoczny dla zalogowanych]
To jest artykuł-zasady z głównej strony ASG na Polskę.
Działa także u nas w Gliwicach i okolicach.
Musisz mieć ukończone 16-17 lat + zgoda rodziców.


Ps. Do innych użytkowników.
Proszę o nie komentowanie tego wpisu,
skoro moja odpowiedź jest wystarczająca.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie GMT + 4.5 Godziny